HABERLER Tüm Haberler

Yenilenen MODOKO, Lansman Toplantısı ile Dünyaya Açıldı.

Bu haber 2351 kişi tarafından okundu.

 

MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, lansman toplantısının nabzını tutan Kadıköy Life - Haber İstanbul ekibine özel açıklamalarda bulundu.
 
1969 yılından bugüne, sektöründe başarıyla çalışmalarını yürüten firmanın yönetim kurulu ve reklam ekibinin katılım gösterdiği yeni reklam kampanyası tanıtım toplantısında, televizyon ekranlarında ve radyolarda toplantı ile eşzamanlı olarak yayına giren reklam kampanyası paylaşıldı.
 

BORA GENCER, REKLAM FİLMİNDE OYNADI…

Firmanın reklam kampanyasını yürüten My Moon Reklam Ajansı Başkanı Cem Berkcil, davetliler ve basın mensuplarına kampanyanın ayrıntıları hakkında bilgi verdi. Berkcil, açıklamalarının ayrıntılarında şunları ifade etti:
 
``Reklam filmlerini çekerken, ‘Modoko her dilde ve her yerde Modoko demektir` sloganını ön planda tuttuk. Aralarında Rusça, Japonca, Hintçe dil temalarının da bulunduğu 7 kurgu film üzerinden reklam filmimizi şekillendirdik. Tanıtımlarımızda ünlü yıldız Bora Gencer de yer aldı.``
 
Bora GENCER - Etem ÖZÇELİK
 

ETHEM ÖZÇELİK, KADIKÖY LIFE`A KONUŞTU…

MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, Kadıköy Life - Haber İstanbul ekibine özel açıklamalarda bulundu. İşte özel röportajın ayrıntıları:
 
Çalışmanın içeriği ve önümüzdeki sürece yönelik neler söyleyeceksiniz?
Yeni dönemimizi profesyonel olarak organize etmek istedik. Daha güzel olacağını tahmin ederek, bu şekilde adımlarımızı attık. Önümüzdeki süreçte lansmanımız büyüyecek, gelişecek. Reklam atılımımız, senaryomuzun birinci basamağıydı.
 
MODOKO`nun ana üssü konumundaki Anadolu Yakası için neler söyleyeceksiniz?
Anadolu Yakası demek, MODOKO demektir. Anadolu Yakası`nda mobilya ihtiyacı olan 100 kişiden 90`ı MODOKO`yu ziyaret eder. Marmara Bölgesi`ne bakacak olursak MODOKO, mobilyanın başkentidir. Bölge genelinde 100 evin 80`ine kesinlikle giriyoruz, varız…
 
Etem ÖZÇELİK

Yeni reklam kampanyanızda yurtdışı çalışmalarınız dikkat çekiyor?  Yurtdışı faaliyetlerinize yönelik MODOKO`yu neler bekliyor?
Çalışmalarımıza ağırlıkla yurtdışı olarak devam edeceğiz. Hedefimiz, ihracatımızı artırmak… Türkiye, bize hak ettiğimiz yeri verdi. Dünyada da sektörümüzde daha güzel yere gelmeyi hedefliyoruz. Türkiye olarak gururluyuz, hedef ise dünya ülkeleri… Reklamlarımızda da yer aldığı üzere, Rusya ve Japonya gibi birçok dünya ülkesine açılıyoruz. Televizyon reklamlarımız, her ülkede kendi dilinde yayına giriyor.
 
``Anadolu Yakası`na faydalı yayın yapıyorsunuz``…
Kadıköy Life`ı biliyor ve takip ediyorum. Derginin başında olan arkadaşım Kadir Toprakkaya, Anadolu Yakası`nı en iyi tanıyanlardandır. Geçmişiyle beraber sektörüne büyük katkısı oluyor. Anadolu Yakası`na faydalı bir dergi çıkıyor.
 
Cem BERKCİL

Firmanın reklam kampanyasını yürüten My Moon Reklam Ajansı Başkanı Cem Berkcil, davetliler ve basın mensuplarına kampanyanın ayrıntıları hakkında bilgi verdi…

1

2

3

Haberin Kaynağı : www.anadoluyakasi.net - www.kadikoylife.com
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :