HABERLER Tüm Haberler

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik Ümraniye Bld. Başkan Yardımcısı M. Ejder Batur’u Makamında Ziyaret Etti

Bu haber 1828 kişi tarafından okundu.
Kataloglara sığmayacak binlerce mobilya ve tasarımın adresi Modoko’nun Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, geçtiğimiz günlerde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretin en önemli sebebi, belediyecilik kültürünün bir işletme için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak ve işletmeler özelindeki tüm işbirliklerin önemi adına küçük bir hatır tazelemesi gerçekleştirildi. 
 
Başkan Özçelik, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Sayın M. Ejder Batur’u makamında bizzat ziyaret etti. Bu anlamlı ziyarete sebep olan en önemli bir diğer başlık da, Modoko çatısı altında yaşanan ve yapılan tüm iştiraklerin, Ümraniye Belediyesi’nin sonsuz desteği sayesinde gerçekleşmesi idi. Modoko’nun tüm plan, tadilat, onarım, imar ve düzenleme gibi işlerinin hemen hemen hepsi büyük şehir ve Ümraniye Belediye’sinin tartışmasız katkıları sayesinde gerçekleşmiştir.
 
Modoko’nun civarında önümüzdeki senelerde gerçekleşecek önemli imar çalışmaları ve yapılacak yeni konutlar ile Modoko’nun kuzey bölgesine denk gelen alandaki imar çalışmaları, Modoko’nun önümüzdeki günlerdeki önemini çok daha ileri boyutlara taşıyacaktır. Bu imar alanına Modoko civarı, Çekmeköy ve Sancaktepe sınırına kadar olan kısımlar da dahil olup yeni yapılanma planları takvime eklenmiştir. Bu önemli çalışmaların ışığında, tüm bu birliktelik ve destek adına Etem Özçelik, Ümraniye Bld. Başk. Yardımcısı M. Ejder Baturu makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sunmuştur. 
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :