HABERLER Tüm Haberler

‘2016, Barış Yılı Olsun!’

Tüyap'ta düzenlenen yılın ilk mobilya fuarı İSMOB’un özel konuğu olarak yer alan Modoko, ziyaretçilerine zeytin fidanı hediye ederek bu senenin barış yılı olmasını istediklerine dikkat çekti!
Bu haber 1174 kişi tarafından okundu.
 
Türkiye’nin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko, 12-17 Ocak  2016 tarihleri arasında 11.’si düzenlenen İstanbul Mobilyacılar Fuarı İSMOB’un özel konuğu olarak yer alıyor. 10-12 numaralı salonlara geçiş standında ziyaretçilerini ağırlayan Modoko, ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz olaylar nedeni ile “2016’da Barış” temasından yola çıkarak tüm konuklarına zeytin fidanı hediye ediyor.
 
“Asırlardır barışın simgesi oldu”

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, İSMOB Fuarı’nda dağıttığı zeytin fidanlarıyla ilgili olarak; “Modoko ailesi olarak, 2015 yılını geride bırakırken pek çok başarılı çalışmaya imza attık. Özellikle mobilya sektörünü ileriye taşımaya yönelik bir Mobilyacılar Birliği kurulmasında etkin rol aldık. Tüm bu güzel gelişmelere rağmen 2015 yılı tüm dünyada “barış” adına talihsiz bir yıl oldu. Yaşanan pek çok olumsuzluğun üzerine 2016 yılının  barış getirmesini umut ediyoruz. Bu umudumuzu, zeytin fidanı ile sembolize ederek ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Zeytin ağacı bildiğiniz gibi asırlar boyu barışın simgesi oldu. Dileriz 2016 ile birlikte dünya daha yaşanılabilir bir yer halini alır.” diyerek barış hakkındaki dileklerini sundu.

 

Modoko Hakkında;

1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır.  Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

 

 

 
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :