HABERLER Tüm Haberler

Modoko Evlilik Festivali'nde

Bu haber 999 kişi tarafından okundu.

 

Yarım asırlık tecrübesi ve bünyesindeki 350’yi aşkın mobilya firması ile kişiye özel tasarımın öncüsü MODOKO, Pendik Green Park Otel’dedüzenlenen Evlilik Festivali’ne katılıyor.

 

Evlilik ve düğün sezonunun yaklaşmasıyla, evlenecek çiftlere tecrübeleriyle alternatif çözümler sunan sektörün önemli firmaları, Pendik Green Park Otel’de düzenlenen Evlilik Festivali’nde buluşuyor. 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenen festivale mobilya sektörünün önemli işbirliği platformu Modoko da katılıyor. Modoko, bünyesinde yer alan mobilya firmaları ile her bütçe ve zevke uygun seçeneklerini ziyaretçileri ile buluşturuyor.

 

Konuyla ilgili olarakModoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik “Yıllardır gördüğümüz bir durum var ki o da evlilik ve düğün sezonunun başladığı her bahar ve yaz aylarında evlenecek çiftlerimizi tatlı bir telaş alıyor. Bayanlar için en önemli konulardan biri dekorasyondur. Modoko olarak bizler, bu konuda çiftlerimize yarım asırlık tecrübemiz ve kalitemiz ile yol göstermeyi amaçlıyoruz. Modoko için, mobilya sadece koltuk veya dolap değildir, bizler için ‘Mobilya Hayattır’. Her evin kendi anıları, mutlulukları mobilyalarında saklıdır. Mobilya tasarımında ‘Kişiye Özel Tasarım Noktası’ olmamızın da en önemli sebebi budur. Evlilik Festivali’nde yer alarak, çiftleri geniş ürün seçeneklerimiz ve kalitemizle tanıştırmak, Modoko’da istedikleri her mobilyanın bulunduğunu engin tecrübemizle göstermek istiyoruz. Evlenecek çiftlerin Modoko’ya uğramadan karar vermemelerini tavsiye ederim.” dedi. 

 

*Giriş ücretsizdir.

 

 

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :