HABERLER Tüm Haberler

MODOKO’nun artık bir dergisi var…

Bu haber 4066 kişi tarafından okundu.
Avrupa’nın en büyük mobilya alışveriş merkezi ünvanını elde eden MODOKO’nun LIFE Exclusive Dergisi yayın hayatına başladı.
 
İstanbul Boğazı’nın incisi Suada Clup’ta gerçekleşen lansmana, mobilya sektörünün önde gelen isimleri katıldı.
MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, “MODOKO’yu gelecek yüzyılın en modern Mobilya Alışveriş Merkezi yapmak hedefiyle çalışıyoruz”  diyerek, LIFE Exclusive Dergisi’nin hayırlı olmasını diledi.
 
 
“40 YILLIK GELENEĞİ HARMANLIYORUZ…”
 
Ethem Özçelik, sözlerine şu şekilde devam etti:
 
“MODOKO, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük açıkhava mobilya alışveriş merkezi olma yolunda büyük bir atılım göstererek, bugünki halini almıştır. ‘Mobilyanın Başkenti’ olan MODOKO; 40 yıllık geleneği, tecrübesi ve kazanılan deneyimleri ile müşteri ve ziyaretçilerine daha modern bir alışveriş imkanı sağlayan, yatırımcıların gözdesi, büyük bir ekonomik değer olarak dünyanın her yerine mobilya ihracatı yapmayı hedefleyen bir nitelik kazanmıştır.
 
MODOKO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Misafirleri: Şahin Dönmez, MODOKO Başkanı Ethem Özçelik, Engin Küçük, Abdullah Tever, Hasan Hüseyin Karcı, Selçuk Şağban..
 
 
TEŞEKKÜR EDİYORUZ…
MODOKO’nun içerisinde yer alan mağazaların mevcut imar izinleri 1 kat üzerine asma kat iken, uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni proje ile ziyaretçi ve müşterilere daha geniş yelpazeli ürünler sunulabilmesi amacı ile 3 kata çıkartılmış, çatı kat ve bodrum dahil 5 kat olan projemiz onaylanarak resmiyet kazanmıştır. Projesi onaylanan örnek bir inşa edilerek hizmete girmek üzeredir. İmar çalışmalarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ümraniye Belediyesi’ne, projenin onaylanması ve sektöre verdikleri destek için MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı olarak tüm yönetici ve üyelerimiz adına teşekkür ederim.
 
MODOKO Yönetimi olarak Türk mobilya sektörüne daha nitelikli, daha geniş bir hizmet alanı yaratacak projemizin başlamasından gurur duyuyor, MODOKO’yu gelecek yüzyılın en modern Mobilya Alışveriş Merkezi yapmak hedefiyle çalışıyoruz. MODOKO’nun dünya markası olmak hedefine, bugün dergimiz MODOKO LIFE EXCLUSIVE’i de ekledik. Hayatın içine dair tüm konuları bulabileceğiniz içeriği ile dergimizin yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.”
 
 
Magazinci Can Karagöz, Ethem Özçelik, duayen sanatçılarımızdan İlham Gencer’in şarkıcı oğlu Bora Gencer…
 
Mobsad Başkanı Engin Küçük, Modoko Yönetim Kurulu üyesi Bayram Bilinmez
 
 
 
ORKESTRA MOONLIGHT BÜYÜLEDİ…
 
İstanbul Boğazı’nın eşsiz köşesi Suada Clup, MODOKO etkinliği kapsamında Erhan Tekyıldız yönetemindeki Orkestra Moonlight’in ezgileriyle yankılandı. Lansman, renkli görüntüler ile son buldu…
 
 
Kadıköy LIFE Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya, Cadde Dergisi Kurucularından Derya Karatekeli, Sanatçı-Vokalist Ayşegül Yeşilnil, Noventum Yönetim Asistanı Nursen Özdemir, Kadıköy LIFE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya, Sanatçı-Vokalist Erhan Tekyıldız…
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :