HABERLER Tüm Haberler

Mobilyanız Modoko'dan, Güvenceniz Modoko'dan

Dünyada dengeler değişiyor.Teknolojik gelişmeler baş döndürüyor.Ekonomi çok daha hızlı ve ülke pazarları da artık dünya pazarı…Rekabet arttı.
Bu haber 2479 kişi tarafından okundu.

Dünyada dengeler değişiyor.

Teknolojik gelişmeler baş döndürüyor.
Ekonomi çok daha hızlı ve ülke pazarları da artık dünya pazarı…
Rekabet arttı.
Yarış son hızıyla devam ediyor.
Bu yarışta başarılı olmanın anahtarı;
 ‘‘Pazar ve müşteri odaklı hareket edebilmektir’’.
 

Mobilya başkenti Modoko, bu gelişim sürecinde müşterilerini koruma altına alıyor. Müşteri odaklı politikasını işleyişinin merkezine alan Modoko, satış sonrası hizmetleriyle de liderliğini bir kez daha belgeliyor.

 

Modoko güvencesiyle ve titizlikle hazırlanan MODOKO GÜVENCE BELGESİ (MGB) ile tüketiciler satış sonrasında güvence altına alınıyor. Satın alınan üründe bir hata olması durumunda, en kısa sürede sorununuz çözüme kavuşturuluyor.

 

Belgeye sahip 75 mağaza, Modoko yöneticilerinden teslim aldıkları resmi onaylı ‘Bu İşyeri Modoko Güvencesi Altındadır’ belgelerini mağazalarında gururla teşhir etmektedir. Her geçen gün Modoko Güvence Belgeli mağaza sayısı artmaktadır.

 

Mağazalarımızdan yaptığınız her alışverişde herhangi bir memnuniyetsizliğiniz karşısında da Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurabiliyorsunuz.

 

Modoko bünyesinde özel olarak oluşturulan bu birim en kısa zamanda sizleri bilgilendirerek sorununuzun çözümü için harekete geçiyor. Söz konusu sorununuzda yerinde tespit için bilirkişi sizi ziyaret ediyor. Ve en kısa zamanda sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Çözüm bulmak ve yaratmak, Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’nin ana faaliyet alanıdır.

 

Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’ne 444 88 55’i arayarak ya da danisma@modoko.com.tr e-posta adresimize yazarak ulaşabilirsiniz.

 

Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile ilklerin öncüsü Modoko, alışveriş güvenliğini yaygınlaştırmak için araştırmalarını ve çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Modoko, alışverişini güvence altına almak isteyen tüketicileri için fark yaratmaya devam ediyor. 150.000 m2'lik alanda, dünya standartlarında üretilen mobilyalarla, haftanın 7 günü alışveriş yapabileceğiniz Modoko, Ümraniye’de sizleri bekliyor.

 

Mobilyanız Modoko’dan, güvenceniz Modoko’dan…

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :