HABERLER Tüm Haberler

Kış aylarının keyfi evde çıkar...

Bu haber 2989 kişi tarafından okundu.

Modoko evinizin her köşesine kış keyfini taşıyacak.

 

350 mağazasıyla Avrupa’nın en büyük açık hava mobilya alışveriş merkezi unvanına sahip Modoko, kış aylarında evinizin keyfini çıkarmanız için geniş alternatifler sunuyor. Birbirinden farklı, yepyeni dekorasyon seçeneklerini uygun fiyat alternatifleriyle tüketicilerinin beğenisine sunan Modoko, kış aylarında evinizin sıcaklığını artırmak için sıcak renklerin, yumuşak kumaşların kullanıldığı mobilya ve dekorasyon ürünleriyle sizleri bekliyor.

 

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. EtemÖzçelik kış trendleriyle ilgili olarak “Her sezon Modoko Ailesi olarak dünya mobilya trendlerini takip etmek ve tüketicilerimize en iyi ve doğru hizmeti sunabilmek için tüm dünyada gerçekleşen sektörel fuarları takip ediyoruz. Bu sayede dünya mobilya modasını Avrupa ile aynı anda ülkemizde tasarlayarak tüketicimizin beğenisine sunuyoruz. Modoko’nun tüm tasarımlarında yüksek standartta işçilik ve yüksek teknolojiyi kullanarak tüketicimizin hayal ettiği tüm mobilya çeşitlerini gerçeğe dönüştürebilen tasarımcılar ve markalarla çalışıyoruz.” dedi. Özçelik, dünyaca ünlü tasarımcıların çizgileriyle, doğadan ilham alınarak çevreye uyumlu malzemelerden üretilen mobilya modasında beyaz ve ceviz tonlarının ağırlıkta olduğu bilgisini verdi.

 

 

Kış aylarında rağbet gören ev davetlerinde özel olarak tasarlanan fonksiyonel, şık ve ergonomik mobilyalar fark yaratıyor. Klasik mobilyaları tercih edenler için zarif oymalar ve sıcak renkli kadife kumaşlar revaçta, modern mobilyaların tamamlayıcısı olarak rahat formlu koltuk modelleri ön plana çıkıyor. Modoko’nun kış koleksiyonlarında bulunan parlak ceviz ve eskitmeli krem lake takımların oturma grubunda tamamlayıcısı olarak saten döşemeler göze çarpıyor. Modoko’nun geniş ürün yelpazesi ile dostlarınızla bu kış evleriniz daha sıcak ve keyifli olacak.

 

Modoko bu kış renk enerjilerini yaşam köşelerimizde yoğun olarak hissedeceğimiz konfor ve içsel huzuru, işlevselliği ve şıklığı bir araya getiriyor.

 

Çocuk odasından yatak odasına, salon takımlarından tv ünitelerine ve ev aksesuarlarına uzanan pek çok seçeneğiyle tüketicilerine A’dan Z’ye hizmet sunan Modoko, ürünlerini Modoko Güvence Belgesi ile garanti altına alıyor.

 

Kaynak: MODOKO LIFE EXCLUSIVE

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :