HABERLER Tüm Haberler

Modoko Ummanlı Mobilyacıları Ağırladı

Bu haber 1127 kişi tarafından okundu.

 

Türkiye’de bulunan 350 mağazası ile dünyanın ilk “Mobilya AVM’si” olma yolunda ilerleyen Modoko, son yıllarda yurt dışı faaliyetlerine ağırlık verdi. 200’den fazla ülkeye ihracat yapan Modoko, 22 kişiden oluşan Ummanlı mobilyacıları 5 gün boyunca İstanbul’da ağırladı.

 

2-6 Haziran tarihleri arasında Modoko’yu ziyaret eden heyete Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik ve Mosder Başkanı Ahmet Güleç eşlik etti. Ummanlı heyet için mobilyada trendlerin ve üretim teknolojilerinin anlatıldığı sempozyumlar düzenlendi. Markaları da gezen Ummanlı heyet arasında, Arap yarımadasında mobilya sektörünün önde gelen isimleri yer alıyor.

 

Ağırlıklı olarak imalat ve tasarım konuları üzerinde durulan eğitimde, Türkiye’de ve dünyada mobilya sektörü, markalaşma süreci ve üretim gibi konular hakkında bilgi verildi. Dünya çağında ilklere ve başarılara imza atan Modoko, sektöre yeni adım atacak olan katılımcılara yol gösterici oldu. 5 gün boyunca mobilyaya ilişkin sempozyumlar sonrasında katılımcılara plaket ve sertifika da verildi.

 

Umman Tv Kanalında yayınlanan haber ayrıntılarını izleyebilirsiniz :    http://t.co/RHs3QJOwmt

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :