HABERLER Tüm Haberler

Bebek mobilyalarında minimalist çizgiler…

Sektöre yön verecek tasarımlar geliştirmeyi misyon edinen İcan’s, mobilya sektöründeki engin deneyimlerini ve vizyonunu şimdi de bebek mobilyalarına yansıtmayı hedefliyor.
Bu haber 3691 kişi tarafından okundu.

İcan's markasıyla ilgili bize biraz bilgi verebilir misiniz?


Şirketimiz 1996 yılında kuruldu, öncesinde Sistem Mobilya adı altında devam ederken 2014 yılı itibariyle İcan's Mobilya olarak sektöre hizmet veriyoruz.

 

Vizyonumuz öncelikle müşterilerimizin beklentilerini, istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamak… Değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile değerleri "en iyi” şekilde yönetiyoruz.

 

Misyonumuz; kaliteli bir yaşam biçimini benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamızı, bebek ve çocuk mobilyası sektöründe en üst seviyeye taşımak ve sektöre yön verecek tasarımlar geliştirmek...

 

İcan's tasarımlarını özel kılan ne? Bebek mobilyalarında nasıl bir çizgi yaratmayı planlıyorsunuz?

 

İcan's mobilya olarak minimalist çizgilere, açık renklere ve mobilyanın kalitesi kadar işlevsel olmasına da özen gösteriyoruz. Özel tasarım odaklı bir firma olarak yola devam etmek istiyoruz. Bebekler ve çocuklar için onların dünyasına, yaşam şekillerine, ilgi alanlarına beğenilerine ve tercihlerine yönelik ürünler yapıyoruz. Kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı olan ürünlerimizi çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlıyoruz.

 

Bebek mobilyasının üretim aşamasında dikkat edilecek hususlar nelerdir?

 

Mobilya yapımında kullanılan malzemelerin bebeklerin ve  çocukların gelişimlerinde olumsuz herhangi bir etkisi olmaması için güvenlik kontrolleri yapılmış mobilyalar üretiyoruz.

 

Bebek odası düzenleyecek olan çiftlere İcan's mobilya olarak önerileriniz nelerdir?

 

Bebek odasının en az 1 ay önceden konumlandırılması bebek sağlığı açısından önem kazanmaktadır. Mobilya seçiminde odanın boyutlarına uygun ürünler tercih edilmelidir.

Oda içerisinde açık, yumuşak renkler ve su bazlı boyalar tercih edilip organik kumaş kullanımı önem taşımaktadır.

 

 

İcan’s Mobilya’ya yeni markalarıyla bebek ve çocuk mobilyaları sektöründe başarılar diliyoruz.

 

Alıntı: Modoko Life Exclusive 6. Sayı

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :