HABERLER Tüm Haberler

Dudullu Spor Yeni Sezona Modoko İle Merhaba Dedi

Bu yıl Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dudulluspor sezon kendi tesislerinde kalabalık bir sporcu ve izleyici katılımı ile açtı.
Bu haber 1904 kişi tarafından okundu.

 

Açılışta Altyapı ve Bayan takımları ile A-takım ile birlikte Dudulluspor teknik yönetimi izleyenlere tanıtıldı. Spor okuluna katılan çocukların sertifikalarının da verildiği törende ayrıca Dudulluspor’a katkıda bulunan kurumlardan Modoko yönetim kurulu başkanı İ.Etem Özçelik’e Ali Yazlı, Albayrak Beton genel müdürü Şeref Albayrak’a Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Selamet Aygün ve Ümraniye Belediyesi adına başkan yardımcısı Mustafa Küçükkapdan’a Ümraniye Gençlik Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. Açılışa TFF Yönetim Kurulu üyesi ve İASKF ile TASSK başkanı Ali Düşmez, Ümraniye Belediyesi Spor Müdürü Faysal Şansi, Ümraniyespor başkanı Recep Yoğurtçu, Yeniköyspor başkanı Hamit Cevahir ve eski profesyonel futbolculardan Semih Yuvakuran ile çevre mahallelerdeki muhtarlar katıldılar.

Yönetim kurulu’nun tanıtılmasının ardından başkan Ali Yazlı sezonun açılış konuşmasını yaptı.

 

En fazla kategoride mücadele eden kulüp Dudulluspor

“Geçen yıl olduğu gibi bu sezonda tüm kategorilerde mücadele edecek olan nadir kulüplerden birisiyiz. Erkek ve Bayanlarda, 14 kategoride birden mücadele eden Türkiye’de başka kulüp var mıdır bilemiyorum. Büyük olasalıkla Türkiye rekoru Dudullu’da.”

 

Hedefimiz en yukarılar

“Geçen sezon A takım bazındaki hedefimiz olan  Süper Amatör Kümeye yükselmeyi gerçekleştirmiş, altyapıda hep şampiyonluk kovalamıştık.  Bu yıl hedefimiz de yine A-takım başta olmak üzere altyapıda tüm kategorilerde önce İstanbul, sonra Türkiye’de gidebileceğimiz en iyi yere kadar gitmek.”

 

Kızlarımız Türkiye 3.Ligi’nde

“Geçen yıllarda katıldığımız ve başarılı olduğumuz altyapı bayanlar müsabakalarından, ilk defa bu sezon A-takım olarak da Bayanlar Türkiye 3.ligine merhaba diyeceğiz.”

 

Başarılı çocuklarımızın önü açık

“Futbol okulu öğrencilerimize ve ailelerine, bizlere güvenerek çocuklarınızı teslim ettiğiniz için teşekkür ederim. Spor okulunda eğitim alarak altyapıya geçen başarılı çocuklarımıza, alttypımızda kendilerini gösterdikleri ve profesyonel takımlardan talep geldiği zaman, bugüne kadar yaptığımız gibi kolaylık göstereceğiz. Beşiktaş’ta, Fenerbahçe’de çocuklarımız izlemek bizlere gurur verecek.”

 

En güzelini yapmaya çalışmalıyız

“Sevgili çocuklarımız. Ecdadımız kurtuluş savaşında askeri ile, köylüsü ile, yaşlısı ile, genci ile yekvücut olmuş ve işgalden kurtardığı bu güzel vatanı bizlere emanet etmiştir.  Bizler bu emaneti ileri taşımak istiyorsak iki günü bir olan değil, her gün ziyadesi ile kendini geliştiren nesiller olmak zorundayız. Hangi işi yaparsak yapalım, en güzelini yapmaya, en iyisini öğrenmeye çalışalım. Bir büyüğümüzün ifadesi ile bildiğimizi iyi bilmeli, bilmediğimizi iyi öğrenmeli, yine iyi bildiğimizi de iyi öğretmeliyiz.”

 

Sosyal değer üretmeye çalışıyoruz

“Dudulluspor sosyal sorumlularını da yerine getirmeye çalışan bir spor kulubüdür. Geçtğimiz yıl içinde Soma’da faaliyet gösteren bir amatör spor kulübüne malzeme yardımı yapmış, bir nebze olsun bölgedeki çocukların ileriye umutla bakmalarına destek. Yine her yıl olduğu gibi üyeleri, sporcuları ve Dudullu halkının desteği ile Kızılay Kan Bağışı kampanyası düzenlemiş ve iki günde 180 kişiden kan bağışı alınmıştır. Ayrıca tesislerimiz bölgemizdeki okullarının her zaman hizmetinde olmuş ve olmaya devam edecektir.”

 

Destekleyenlere çok teşekkür ederiz

“Stadımızı reklamları ile güzelleştiren tüm dostlarımıza teşekkür ederken Albayrak Beton ve MODOKO’muza şükranlarımı sunuyorum. Tesislerimizin güzelleşmesi adına, daha konforlu ve daha temiz bir ortamda spor yapılması adına bizlere destek olan Ümraniye Belediyesi çalışanları ve Başkanımız Hasan Can’a  da teşekkür ediyoruz.”

 

Dudulluspor kurban töreninin ardından Yeniköyspor ile bir hazırlık karşılaşması oynadı.

 

http://yerelfutbol.org/dudullu-yeni-sezona-merhaba-dedi/

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :