HABERLER Tüm Haberler

Yarım Asırlık Mobilya AVM’si Modoko, İSMOB’ta!

Bu haber 1217 kişi tarafından okundu.

 

Özel tasarım yapabilen saygın mobilya markalarını bünyesinde toplayan, yarım asra yaklaşan geçmişiyle ülkemizin en köklü mobilyacılar AVM’si Modoko; 105 bin m2’lik sergi alanıyla Türkiye’nin en büyük fuarı İSMOB (İstanbul Mobilya Fuarı)’a katılıyor.

 

MOSDER(Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) tarafından27 Ocak-1 Şubat 2015 tarihleri arasında, CNREXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve bu sene 11.si gerçekleşecek fuara; 500 firma ve 125 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor.

 

Fuara, 8. salon8-C00 standında katılacak Modoko, 1969 yılından bu yana mobilya sektöründeki lider konumuyla, Türk mobilya sektörünü belirleyen aktörlerin başında geliyor. MODOKO, kurulduğu günden bu yana ürettiği zengin modeller, özel tasarım ve kalite standardıyla; sadece yurtiçine yaptığı satışlarla değil, ihracatla da adından söz ettiriyor.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, İSMOB’un geçen sene, dünyanın dört bir yanından 200 ülkeye ihracat yapan 400 seçkin mobilya firmasının katılımıyla ile gerçekleştiğini belirterek; “Bu fuar, Türk mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısıdır. Geçen seneki İSMOB, 2014 yılı mobilya ihracat rakamının 4’te 1’ini karşılamıştır. Ülkemizin en köklü mobilyacılar AVM’si olarak İSMOB’da yerimizi almaktan her zaman gurur duyduk.”dedi. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :