İstanbulun Fethi Kutlu Olsun

Doğtaş Exclusive

Mağaza Puanı : % 100
Doğtaş Exclusive

Doğtaş Exclusive

Modoko Mob. Sit. 3. cadde 8. Sokak Yukarı Dudullu, Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye

Doğtaş Exclusive Hakkında

Doğtaş olarak ürünlerimizi, insanların sevdikleriyle geçirdikleri zamanları güzelleştirmek için tasarlıyoruz.

Mağazamıza gelen müşterilerimizin, bizim misafirlerimiz olduklarını aklımızdan hiç çıkarmıyoruz ve onları mağazaya girdikleri andan itibaren özel hissettirmek için çalışıyoruz. 

Doğtaş müşterisi için ev, sevdiklerini ağırladığı, hayata dair birçok şeyi onlarla paylaştığı, keyifli sohbetler ettiği ve tarzını en çok yansıttığı yerdir. Bu nedenle tasarımlarımızın, müşterilerimizin hayatlarına kattığı değeri doğru anlatmaya çok önem veriyoruz. 

En iyisini hak ettiğini düşünen müşterimiz, evine gelen dostlarını ve ailesini Doğtaş mobilyalarında ağırlayınca kendileriyle daha da çok gurur duysun istiyoruz. Duyularımız arasında en gerçeğinin dokunmak olduğunu biliyoruz ve geliştirdiğimiz “Dokun” konseptiyle insanları mobilyalarımıza dokunmaya davet ediyoruz. Her birini özenerek ürettiğimiz ürünlerimize dokunan insanların gerçek kaliteyi kendi elleriyle hissetmelerini istiyoruz. 

44 yıldır her gün daha iyisi için çalışıyoruz ve ruhu olan mobilyalar üretiyoruz. Müşterilerimiz de bunu fark ederek 2015 yılında bizi en beğenilen mobilya şirketi seçtiler. 

Hep beraber daha uzun yıllar, insanların hayatlarına konfor ve şıklık katmayı hedefliyoruz.

Doğtaş Exclusive Haritada

Oturma Grupları

Doğtaş Exclusive
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da