Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları

Mağaza Puanı : % 100
Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları

Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları

3. Cadde No:4,

5. Cadde No:15

Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları Hakkında

Mobilya alanında; 1978 yılından bu yana faaliyet gösteren Yıldız Çelik Tic ve San Ltd Şti, sektöründe deneyimli yönetim yapısı ve uzman servis kadrosu ile müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tam ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.
 Yıldız Çelik, ürünlerini okul ve ofis mobilyaları olmak üzere iki başlıkta toplamış olup okul mobilyalarında projeye özel çalışmalar yapıp, ofis mobilyalarında ise; yönetici ve personel masa grupları, dolaplar, depolama ve arşiv üniteleri, bilgisayar masaları, bölücü panel, çalışma sandalyeleri , koltuk, kanepe ve bekleme birimleri, toplantı masaları, konferans-sinema-konser salonları, hastanelere yönelik çeşitli mobilyalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.
 1993 yılında kurumsal kimliğine kavuşan ve ofis mobilyası sektöründe kendi markası Dekofis ile üretimlerini sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır.
 Gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zaman takip ederek, müşteri ihtiyaçlarına göre AR-GE çalışmalarını yürütüp, doğaya saygılı üretim mantığıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.
Yıldız Çelik olarak; tasarımı, kaliteyi, farklılık yaratmayı, işe saygıyı, değişmez işletme felsefemiz olarak kabul ediyoruz. İkitelli Organize Sanayi bölgesinde bulunan üretim tesisimizde;  planlama – üretim, sevkiyat ve montaj birimlerindeki uzman kadromuz ile ilerliyoruz. Ayrıca Modoko’da bulunan merkezimizde mimari projelendirme, kurumsal satış hizmetlerini deneyimli mimarlarımız ve kendi alanında uzman satış temsilcilerimiz ile haftanın 7 günü müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede hayata geçiriyoruz.
İsminde anlam bulan ışığıyla “hayatınızda yeni adımlar için ofis yaşamınızı tasarlıyoruz” ilkesiyle günümüzden geleceğe bir iz bırakmak gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları Haritada

Yıldız Çelik Ofis Mobilyaları
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da