Nature Massage Yatak

Nature Massage Yatak
WhatsApp

% 11 İNDİRİM
53.944,00 TL 48.010,00 TL
Takım İçeriği
Nature Massage Yatak 1 x 48.010,00 TL
Toplam 48.010,00 TL

Bu ürün size İşbir Yatak firmasından gönderilecektir.
İşbir Yatak diğer ürünleri İşbir Yatak Mağazasını Gez

VISCOSTAR NATURE MASSAGE ile boyun, sırt, bel ve kalça bölgeleriniz için ayrı ayrı programlanabilir masaj ve vücudunuza tam uyum sağlayan, vücut ısısı ve basıncına duyarlı soya özlü AKILLI YATAK çözümü bir arada sunulmaktadır. Titreşimli masaj sistemi ile yatağınızda uzanırken günün tüm yorgunluğunu vücudunuzdan atabilir, soya özü ile üretilmiş yatağınızda doğal soya özünün bilinen faydaları eşliğinde sağlıkla uyuyabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarlı kumandası sayesinde uykuya masajla dalıp sabah yine masajla uyanabilirsiniz.
Açık hücreli viskoelastik malzeme ve soya lifli kılıf kullanılarak üretilen VISCOSTAR NATURE MASSAGE, vücut ısısı ve basıncına duyarlı yapısıyla bedeninize tam uyum sağlayarak sağlıklı uyku için en ideal konforu sunar. NATURE MASSAGE içindeki boyun, sırt, bel ve bacak bölgelerinde etkili olan ikişer adet titreşimli motoru ve buna bağlı kumanda sistemi ile 8 noktadan etkili, titreşimli masaj imkanı sağlar. Bu ürün sayesinde evinize taşınan masaj konforu ile bedeninizde oluşan düzensizliklerin, düzenli kılınması hedeflenmiştir
Daha konforlu uykular için, yatağınız bazadan kaymasın diye alt kısmında Anti-Slip kumaş kullanılmıştır. Bu nedenle yatak kılıfının sadece üst parçası yıkanabilir.
Ürün tek yönlüdür. Yatak yüksekliği  / 24 cm’dir (±1 cm)
Fiyat bilgisi 160x200 ölçüsü içindir

Parçalar Birim Adet Toplam Fiyat
Nature Massage Yatak 48.010,00 TL 48.010,00 TL

Genişlik Derinlik Yükseklik
Nature Massage Yatak 160 cm 24 cm 200 cm

İncelediğiniz Son Ürünler

İşbir Yatak
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da