Hakkımızda

Modoko Mobilya

Modoko, 1969 yılında İstanbul Ümraniye'de kuruldu. Türkiye'nin önde gelen mobilya ticaret merkezlerinden biri olan Modoko, uzun yıllara dayanan bir geleneği ve birikimi bünyesinde barındırarak kurulduğu günden bugüne mobilya sektöründe liderliği ve kalite standartlarını belirleyen bir vizyonla yoluna devam etmektedir.

Vizyon ve Misyon:

Modoko'nun temel vizyonu, estetik, konfor ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerine özel ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmaktır. Mobilya ve dekorasyonun kalbinde yer alarak, evlerin, ofislerin ve yaşam alanlarının güzelleşmesine katkıda bulunmayı amaçlar. Müşterilerinin beklentilerini iç mimarlarının desteğiyle, kişiye özel tasarımlarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarak sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Altyapı ve Geniş Ürün Yelpazesi:

Modoko, 150 bin metrekare alan üzerine kurulan AVM yapısıyla, birbirinden farklı tarzlarda ve tasarımlarda binlerce mobilya ürününü ve mağazalarını bünyesinde bulunduran bir cazibe merkezidir. Müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak, her zevke hitap etmeyi ve farklı ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir. Her bir ürün, özenle seçilen kaliteli malzemeler ve özgün tasarımlarla hayat bulur.

Toplum ve Çevre Bilinci:

Modoko, sadece bir ticaret merkezi olmanın ötesinde, toplum ve çevre bilinciyle de hareket eder. Sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak, çevre dostu üretim ve iş süreçleriyle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlar. Ayrıca, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlamayı önemli bir değer olarak kabul eder.

Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalitesi:

Modoko'nun birinci ilkesi müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektir. Profesyonel ve deneyimli ekipleriyle, müşterilerine her aşamada destek sağlamak ve çözümler sunmak için çalışır.

Bize Ulaşın:

Modoko ile evlerinizi ve işyerlerinizi kısacası yaşam alanlarınızı size özel kılın. Zengin ürün çeşitliliği, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımıyla sizleri Modoko'ya bekliyoruz. Modoko ailesinin bir parçası olmak ve iletişime geçmek için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da