HABERLER Tüm Haberler

Yaz Mevsimi ile Donatılan Masalar

Bu haber 1178 kişi tarafından okundu.

Sofraların estetik kurgusu giderek güçleniyor. Farklılaşan tasarımlar, moda ve malzeme çeşitliliği kadar, içinde bulunulan mevsim de etkiliyor bu şıklığı… Tüm sevdiklerimiz ile bir araya geldiğimiz yemek saatlerinde, sofraları bambaşka bir güzellikle süsleyecek tasarımları, tercihlere ve beğenilere göre bir araya getirdik.

 

Eskimeyen cam

Yüzlerce yıldır sofra kültürü içinde yer alan cam, bu özelliğini gelecek yüzyıllarda da kaybetmeyecek gibi duruyor. Tasarımcıların şekil ve renk olarak kendilerini sınırsız hissettiği bu malzeme, sofralarda hemen her ürün için kullanılabiliyor. Canlı, zarif, eğlenceli ya da romantik…
 

Doğal tercihler

Son yılların trendi olan doğadan esintiler, sofralarda da kendisini gösteriyor. Özellikle ahşabın kullanımı ile sıcaklık katılan yemek saatleri, aynı zamanda sağlıklı bir hazırlık sürecine de tanıklık ediyor.
 

Çelik şıklığı

Mutfaklarla tanışıklığı çok uzun geçmişe sahip olmasa da çelik, günümüzde estetik ve hijyen açısından sıklıkla tercih edilen bir malzeme konumunda. Işıltılı ve parlak yansımaları, sofralara asaleti ve modern çağın izlerini taşıyor.
 

Modası geçmeyen seramik ve porselenler

Sofraların belki de duayeni olan porselen ve seramik, birçok tasarımda karşımıza çıkıyor ve şık, zarif, incelikli yaklaşımların sofralarla buluşmasına olanak veriyor.
 

Miniklerin dünyası

Çocukların neşe içinde yemek yemesi hangi anne-babayı mutlu etmez ki? Onların eğlenceli dünyasına seslenen özel tasarımlar, düzenli ve sağlıklı beslenmeleri konusunda da rol oynayabiliyor.
 
 
Kaynak: homeshowroom.com.tr
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :