Aksesuarlar, Halı/Aydınlatma , Aydınlatma kategorisinde 2 Ürün

Aydınlatma

Aydınlatmanın doğru tercih edilmesi evlerin ambiyansları için son derece önemlidir. Genellikle avize tercihi standart apartman daireleri için olmazsa olmaz olarak ön plana çıkar. Yalnız tavandan değil, duvardan yada taşınabilir aydınlatmalardan destek almak istediğinizde de Modoko kalitesi size ayrıcalıklı bir şekilde destek sunmaya hazırdır.

Hangi Aydınlatma Seçeneğinden Destek Alınmalı

Öncelikle standart olarak evlerde kullanabileceğiniz avizelerinizin iyi seçilmesi gerekmektedir. Avize tercihinde eğer sadece avize ile aydınlatma yapılacaksa boğmayacak ve karanlık ortam oluşturmayacak şekilde avizeler alınabilir. Eğer avizelerinde ötesinde ekstra olarak yan aydınlatmalardan destek almayı düşünüyorsanız o zaman farklı aydınlatma seçeneklerinden destek alabilirsiniz.
Özellikle abajur kullanımı bizim evlerimizde çok sınırlı olmaktadır. Bu sebeple salon ve oturma odalarının dışında antreleriniz müsaade ediyorsa abajurlarınızı kullanabilirsiniz. Abajur tercihi ise çoğunlukla üzerinde durduğu platform ile ağırlık kazanır. Eğer abajuru koyduğunuz platform abajurun tarzına uygun değilse komik bir görünüm ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Ayaklı Aydınlatma Seçenekleri

Abajurlardan farklı olarak lambaderler kendi tarzlarını kendileri belirlerler. Bizim tavsiyemiz salonlar için bu üç aydınlatma seçeneğinden en azından ikisini kullanmanız yönündedir. Özellikle akşamları dinlenmek istediğiniz de sarı ışık veren lambaderlerin daha dinlendirici etkisi olduğu da unutulmamalıdır.
Aydınlatma son dönemlerin en çok satan ürün tercihleri arasında yer alır. Kaliteli bir üründen yana tercihinizi kullanmak isterseniz aydınlatma konu başlığının son derece önemli olduğunu da belirtebiliriz.

Aydınlatma Tercihinde Kararsız Kalmak

Doğru aydınlatma ürününü tercih etmede kararsız mı kaldınız? Modoko iç mimarları sizin bu konuda ortaya çıkan sorunlarınızı çözecektir. Hangi ürünü seçeceğinize karar vermediyseniz, doğru ürün kullanımı konusunda sorunlar yaşıyorsanız aydınlatma konusunda farklı seçenekler ön plana çıkacaktır.
Bu ve bunun gibi pek çok konu başlığında ayrıcalıklı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmak için Modoko adresinde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda abajur altına koyabileceğiniz şık ve güzel görünümlü sehpalara da bu adresten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 
 

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da