Aksesuarlar, Halı/Aydınlatma , Halı kategorisinde 9 Ürün

Halı

Doğru halı tercihi bir ev dekorasyonunun en önemli ve en zor konusu olarak dikkat çeker. Halının odalar üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple tarzınızı anlatan kaliteli ve ayrıcalıklı bir halı seçmek istediğinizde Modoko kalitesine göz atabilirsiniz.
Modoko’da pek çok tarzda oldukça dekoratif ve kaliteli kilim seçeneği yer alır. Dilerseniz modern, dilerseniz gösterişli dilerseniz de özel tasarım pek çok halı bulunmaktadır.
Oturma odası ve salonlarınız için ayrı evinizin diğer odaları için ayrı kilim ve halı seçeneklerine rahatlıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır. Özel tasarım bir halı almak isterseniz de yine aynı markaların iletişim bölümünü kullanarak ürün ve seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halı Nasıl Seçilir

Halı tercih ederken odada var olan diğer ürünlerle uyum içerisinde olmasına gayret göstermek gerekmektedir. Mümkünse odanın duvar boyası, zemin rengi, oturma yada salon takımının renk ve tarzıyla birebir uyumlu olması önemlidir.
Modern dekorasyonda halılar daha az sayıda ve sade renklerde kullanılırken gösterişli dekorasyon seçeneklerinde daha fazla tercih edilmektedir. Halı adeti saymakla bitmeyecek kadar fazla olduğu için mantıklı bir şekilde filtreleme yapmak yerinde bir tercih olacaktır.
Doğru halı tercihinin odaların özellikleri ile de doğrudan ilişkisi olduğu unutulmamalıdır. Bu sebeple mümkünse sizinle aynı tarzı yansıtan halılar üzerinde tercihlerde bulunabilirsiniz.

Hala Karar Veremedim

Doğru halıyı nasıl seçeceğinize hala karar veremediyseniz Modoko’nun iç mimar ekibinden destek alabilirsiniz. Sizin için yeni veya eskitilmiş görünümde pek çok halı ve kilim modelini bir arada sunabiliriz. Aynı zamanda mevcut ürünlerinize en uygun renk ve büyüklükte halı seçeneklerine de ulaşmak için bu konuda destek almanız mümkün olmaktadır.

Özel Tasarım ve Şık Halı Seçenekleri

Birbirinden farklı ve kaliteli pek çok ürünün yer aldığı Modoko adresinde en özel tasarıma sahip ve en şık halılar birlikte sergilenmektedir. Bu modern salon halıları, oturma odası halıları ve çocuk odası halılarına uygun şekillerde filtreleme yaparak son derece hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sizi de kaliteli olanın ayrıcalıklı adresine davet ediyoruz.
 

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da