HABERLER Tüm Haberler

2014 yılı hediyeleri sahiplerini buldu

Bu haber 1616 kişi tarafından okundu.
Modoko’nun  2013  yılında  müşterilerini teşvik etmek ve  verdiği değeri  göstermek amacı ile yaptığı “Yılbaşı hediyeleri” konseptli kampanyasının çekilişi 15.01.2014 Çarşamba günü Modoko Yönetim Binasının toplantı salonunda Yönetim Kurulu Üyeleri, basın mensupları, işletme sahipleri ve müşterilerinin katılımı ile gerçekleşti. Birçok davetlinin katıldığı, Modoko yönetim kurulu başkanıİ. Etem Özçelik’in konuşması ile başlayan çekilişte;  katılımcılara, müşterilere ve işletmelere teşekkür eden Özçelik ayrıca 2014 gerçekleştirmeyi planladıkları yeni projelerden de bahsetti. 
 
Konuşmasın da Modoko bundan sonra yapacağı çalışmalarla adından daha da çok bahsettireceğinden, yeni yüzü ve yeni yapılanması ile sadece mobilya almak için değil, dinlenmek ve eğlenmek içinde gelebileceğimiz yeni Modoko’nun çalışmalarına başladığının müjdesini de verdi.   
 
1 adet Nissan Juke, 1 adet Fiat 500L, 10 adet İpad4, 10 adet İphone5’in  çekilişinin öncesinde yapılan kokteyl’de müşteriler ve işletme sahiplerinin, Modoko’ daki çeşitlilikten ve geniş alanlara sahip olmasının verdiği avantajların sağladığı memnuniyetin konuşulduğu bir sohbet ortamı yakalanmış oldu. 
 
Modoko life exculisve ekibi olarak bizde kazanan değerli Modoko müşterilerine  hediyelerini  sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmaları temennilerimizi iletmek isteriz. 
 

KAZANAN  NUMARALAR : 

 
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :