HABERLER Tüm Haberler

İhtiyaç mı, tarz mı ?

Mobilyanın Başkenti Modoko,Tarzınızı İhtiyacınızla Bütünleştirerek Yaşamınıza Değer Katıyor.
Bu haber 2106 kişi tarafından okundu.

 

Mobilyanın Başkenti Modoko,
Tarzınızı İhtiyacınızla Bütünleştirerek Yaşamınıza Değer Katıyor.
 
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik,
Yaşam Alanlarında Değişiklik Yapmak İsteyen Herkesi
Mobilyanın Başkenti Modoko’ ya Davet Ediyor.
 
150.000 m2'lik alanda, dünya standartlarında üretilen mobilyalarla Modoko; yüzlerce mağazası ve binlerce ürünüyle haftanın 7 günü hizmet veriyor.
 
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik, değişen tüketim alışkanlıkları ve sektör gelişimi üzerine değerlendirmelerde bulunuyor: ‘‘Şimdilerde,  aile büyükleri ile sürdürülen yaşamdan çekirdek aileye, hatta çekirdek aileden de tek kişilik yaşamlara dönmüş ve hızla yalnızlaşmış bir toplum var karşımızda. Kültürel gelişim, kültürel deformasyonu da beraberinde getirdi maalesef. Birey, bireyselleşme çabası içerisinde kurduğu tek kişilik dünyada kendini kaybetti. Bu kaybediş zaman içerisinde tüm sektörlerde, her ürünün tüketim biçimi ve şeklinde kendini gösterdi ve mobilya sektörü de bu konuda payına düşeni aldı. Teknoloji mobilya sektöründe de devrim yaptı ve seri üretimin getirdiği yaygınlık, dahası mobilya ithalatın oluşturduğu  farklılıklar sonucu yaşam alanlarımız da birbirine benzedi. Mobilyanın Başkenti Modoko olarak yıllara varan sektör tecrübemiz ve sektöre yön veren duruşumuzla yaptığımız bazı tespitler sonucunda, zaman içerisinde tüketicinin, en azından yaşam alanında eski alışkanlıklarına geri dönmek isteyeceğini hissettik.  Ve bünyemizdeki tüm üreticilerimize,  tüketicilerin sadece ihtiyacını karşılamak için değil aynı zamanda tarzlarını da oluşturmak veya var olan tarzlarını korumak üzere odaklanmalarını tavsiye ettik’’ dedi.
 
Bu bilinçle ağırlıklı özel tasarım ürünler üzerine çalıştıklarını ve ürünlerini özgün formlarda şekillendirdiklerini söyleyen Sayın Özçelik;  ‘‘Biz Modoko üreticileri olarak birey için en idealinin; kendi yaşam tarzına en uygun olan mobilya ile döşenmiş mekânlar olduğuna inanıyoruz.  İster ev olsun, ister ofis; zamanımızı paylaştığımız alan aynı zamanda kendimizi de paylaştığımız alandır.  Bu alanlar bizler ile bütünleşen, içinde olmaktan mutlu olacağımız alanlar olmalıdır. Birey birkaç alternatif arasından, herkes gibi alışılageleni değil, kendine özgü olanı seçip, dilediği şekilde dizayn edilmiş mekânda yaşamalıdır’’ diyerek sözlerini ekledi.
 
Modoko’da; kendi yaşamının mimarı olmak isteyen ve yaşamda özgünleşmeyi seçen bireyler için yüzlerce mağaza, binlerce mobilyanın yanı sıra ve özel mimari destek hizmeti de sunulmaktadır. Üstelik sadece mobilya değil, ev tekstilinden aksesuara ve banyo dekorasyonuna kadar bireyin ihtiyacı olabilecek her türlü ürün bir arada ve tek bir alanda Modoko ayrıcalığı ile tüketicilerini bekliyor.
 
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik tüm tüketicilerini standardın dışına çıkmaya davet ediyor ve ‘‘Önemli olan aradığınızı bulmaksa, doğru yerdesiniz’’ diyor…
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :