HABERLER Tüm Haberler

%100 Masif Ahşap, Doğal ve Sağlıklı Bebek Odaları

Bu haber 6971 kişi tarafından okundu.

Tamamı masiften üretilen, üzerinde boya olmayan veya su bazlı boyalarla boyanan doğal bebek ve genç odaları bu günlerde çok popüler. Tehlikeli malzeme ve boyalardan bebeklerini korumak isteyen ebeveynler, masiften mamul Haidi Bebe ürünlerini tercih ediyorlar.

 

 Haidi Bebek ve Genç Mobilyaları, uzun yıllardır sadece doğal ahşap ile üretim yapan öncü markalardan. Masif ahşap, evlerde bulunan bağıl nemi %45-57 oranında muhafaza ederek, bakteri, mantar ve böceklerin üremesini engelleyecek bir ortam oluşturuyor. Bu nedenle astım gibi solunum problemlerini minimize edecek koşulların oluşmasını sağlıyor. Ayrıca ahşap, bulunduğu mekânda hava sirkülâsyonunu sağladığından ortam havasının temizlenmesine de yardımcı oluyor ve günlük stresi bertaraf ediyor. Müşteriler  özellikle sağlıklı, doğal ürünler kullanmak ve uzun süren yeni mobilya kokusunu yaşamamak için Haidi Bebe ‘yi tercih ediyorlar. Haidi Bebe , bu güvene layık olmak ve en iyisini en doğal haliyle üretmeye devam etmek için  tüketicilerine teminat veriyor."

YORUMLAR
Serdar

İSTANBUL

14.03.2014 Cuma

Haidi bebek mobilya gibi firmaların Modoko'da faaliyet gösterdiğini bilmek de biz tüketicilere ayrıca güven veriyor. Teşekkürler.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :