HABERLER Tüm Haberler

Ofisinizin Zerafeti, Mobilyanızın Adresi

Bu haber 1406 kişi tarafından okundu.

40. Yılına Özel Tüm Ürünlerde %40 İndirim avantajıyla siz değerli müşterilerimizi Çalışkan Ofis'e bekliyoruz. www.caliskanofis.com

 

Çalışkan Ofis, 1974 yılında inşaat mühendisi Veysel ÇALIŞKAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Yıllarla birlikte büyüyen firma gerek ofis mobilyasıgerekse ev mobilyası alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizde birçok ilke imza atmayı kendine ilke edinmiştir. Birçok büyük firmanın da tercih sebebi olmasında sürekli denenmemişi denemenin arayışı içinde olmasının büyük bir etkisi vardır. Kaliteyi, sürekli iyiyi aramak müşteri talebindeki artışla birlikte müşteri beklentilerindeki artışı da beraberinde getirmiştir.


Bu sebeple Çalışkan Ofis, 1994 yılında büro mobilyası üretiminde hem kaliteyi yükseltmek hem müşteri ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için Dudullu’daki fabrikasına taşınmıştır. 1996 yılında ülkemize ilk CNC makineyi getiren firmalardandır. Yıllarla birlikte gelişen makine parkı, artan kalite, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen talepler, markalaşmayla birlikte firmayı bayi ağı kurmaya yöneltmiştir. 2000’li yıllarda İstanbul’dan Van’a kadar birçok noktada ofis mobilyası ürünleri satan firma, bir yandan da kendi ofis mobilyası mağazalarını kurmaya başlamıştır. İstanbul’da yıllar içinde açılan Gebze, Maltepe, İçerenköy, Masko ve Modoko mağazalarıyla birlikte perakende müşterilerinin de taleplerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

2004 yılında yeniden yapılanmaya giden firma, ofis mobilyasında proje ağırlıklı çalışmalarını arttırmış; firmaların kendilerini görüntü olarak da alışılmış ve standart mobilyalardan sıyrılmalarını sağlamak için firma kimliğine uygun özel mobilyalar üretmeye başlamıştır. Aynı yıl hizmet kalitemizi mükemmelleştirme çalışmalarımıza katkısı olması için ISO 9001 kalite belgesini de almış olan firmamız, beklentileri yüksek olan firmalara özel proje çalışmalarıyla destek vermeye devam etmektedir.

Her müşteriye yakın dostlarımız olarak hizmet veren firma çalışanlarımız üzerinde çalışılan her yeni ofise bir ressamın portresinde çalıştığı titizlik, özen ve zevkle    çalışmaktadır. Çalışmalarımızın sonunda müşterilerimizden aldığımız övgüler çalışmalarımızdaki en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Çalışkan Ofis, büromobilyalarındaki kalitesini tescillemek amacı ile 2012 yılında MGB güvence belgesi, MEP güvence belgelerine ek olarak TSE kalite belgesini de almıştır. 2012 yılında açılan Modoko Exc. mağazası ile OFİS MOBİLYASINDA halihazırda sunmakta olduğu makam takımları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, ofis koltukları, büro kanepeleri gibi ürünlerine ahşap makam masaları, masif makam grupları gibi yeni üst sınıf ürünlerini de katmıştır.

 

Firma tasarımlarında fonksiyonellik, işlevsellik ve iş performansını arttırıcı aparatların kullanımı ile birlikte her geçen gün önemi daha da artan sağlık dostu ürünler dizayn etmektedir. Öyle ki çağımızda teknolojiye ulaşmak çok kolay olduğu için kullanıcılar ürünlerle ilgili detaylı bilgiye çok daha kolay ulaşıp ürünler hakkında bilgilenebiliyorlar. Fakat buna rağmen ofis mobilyaları ne yazık ki hâlâ 1 masa ve 1 sandalyeden ibaret görülmekte, bu da sıradan yerlerden standartlara uygun olmayan ürünlerin tercih edilmesine neden olabilmektedir. Bunun sonucunda da masa başında her geçen gün daha çok zaman harcayan kullanıcılar kalitesiz masalar ve koltuklar yüzünden başta bel problemleri olmak üzere birçok sağlık sıkıntıları yaşamaktadır. Firma, bu tarz ürünleri kullanmadığı gibi, müşterilerine sürekli oturumda beldeki sorunları azalttığı Almanya Sırt Birliği Enstitüsü tarafından ispatlanmış ve her türlü kalite belgesi olan sağlıklı ürünler sunarak hem firma verimliklerini hem kendi sağlıklarını korumalarında üstüne düşen görevi yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız :
Şehir :
Yorumunuz :
DİĞER HABERLER
İstek/Öneri/Şikayet
Ad Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :