İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencileri Modoko'yu yeniden tasarlıyor

Modoko ve T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörlüğü arasında İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ imzalanmıştır.
 
Protokol kapsamında ilk olarak T.C İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğrencileri Modoko’nun dış mekanlarını yeniden tasarlayacak. İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hanife ÖZTÜRK AKKARTAL ile Modoko Başkanı Koray ÇALIŞKAN’ın ortak planladığı proje kapsamında, İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerinin düzenlenecek bir yarışma ile iş hayatına atılmadan deneyim kazanmaları hedeflenmektedir.
 
Projenin ikinci ayağını ise “E ticaret” ve “Dış ticaret” konuları ile ilgili çalışmalar oluşturmaktadır. Bu çerçevede, ilgili alanlarda yapılacak çalışmalara imza atılması için bir ön protokol de imzalanmıştır.
 
Üniversite-Sanayii İşbirliği kapsamında Ülke çapında hedeflenen amaçlardan biri olan nitelikli işgücünün desteklenmesinde Modoko’nun, çalışma hayatına yeni adım atacak öğrencileri teşvik etmek ve teorik bilgilerini uygulamaya aktarmalarına olanak sağlamak amacıyla T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi ile geliştireceği yeni ortak projeler gençlerimizin vizyonunu yenilikçi bakış açısı ile arttıracağından meslek hayatlarına atılmalarında vesile olmaktan büyük mutluluk duyarız.
 
Gençlerin desteğiyle ile yeni bir yüze kavuşmak bizi heyecanlandırıyor.
Modoko - 09/08/2021

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da