Adres Modoko 2.Cadde 251 /A Y.Dudullu – Ümraniye / İstanbul Web https://www.archidecors.com E-Mail info@archidecors.com Telefon 90 (216) 706 24 28 Faks 02165408046

 

 

EV MEKAN DEĞİL, BİR HİSTİR ASLINDA, EVİNİZDE HİSSTMENİZ İÇİN ARCHİDECORS'A HOŞGELDİNİZ

Archidecors üretim atölyesi ile ürünler üzerinde iç mimarlarımızdan destek alarak renk, ölçü ,malzeme gibi dilediğiniz değişikliği yapabilir , kendi zevkinize göre size özel tasarımınızı oluşturabilirsiniz.Üretici firma olmanın verdiği avantaj ile Archidecors ürünler üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılar. Bu değişiklikleri tecrübemiz ile harmanlayarak eşsiz tasarımları ortaya çıkartıyoruz, kullandığımız tüm uygulamalar da 1.kalite malzeme ve işçilik den taviz vermeden 1986'dan beri üretmeye devam ediyoruz.

MERMER SEHPA

Özel mekanlar ve ürünler de tasarlayan Archidecors, kendi bünyesinde bulunan, işine gönül vererek çalışan ve hayatın güzelliklerinden ilham alan ekibi ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştirir.
Üstün kalite standartlarında 1986 ‘dan beri üretim yapan atölyemiz müşteri memnuniyetini arttırmak amacı ile aracısız uygun fiyatlar ile sizlere direkt hizmet vermektedir. Oturma Odası ,yemek odası  , yatak odası gibi yaşam alanlarınıza kendi zevkinize ve evinizin ölçüsüne  uygun özel tasarım mobilyaları 1. kalite doğal malzeme ile  el yapımı olarak  üretiyor,  doğanın huzurunu evinizde  hissetmenizi sağlıyoruz.

Kolesiyonumuzun Dikkat Çekenleri

- Mermer ve Pirinç Sehpalar
- Mermer Masa
- Bar servis arabaları
- Oturma Odası
- Sandalye
- Televizyon Ünitesi gibi tüm ev mobilyaları ve daha fazlası.

Özel Üretim

Hayalinizdeki ürunü bulamıyor musunuz Archidecors özel üretim mobilya sizin için üretilsin. Özel üretim ve Projelerinize teklif alın ve işiniz Archidecors un yüsek kalitesi ile emin ellerde olsun müşteri odaklı tarzımızı seveceksiniz. Yüksek kalite ve titiz işçilik ile müşterilerimize farklı ve güvenli bir deneyim yaşatıyoruz. Tüm ürünlerimizi Archidecors'un 23 yıllık Üretim deneyimi ile 1. kalite el yapımı olarak tasarlıyor ve Üretiyoruz Ağaç mobilyalanmız da gerçek, doğal ağaç kaplamalar, akrilik gibi özel cila uygulamaları Alman kulp ve menteşeler ile 1.kalite ahşap ürünler. Koltuk ürünlerde ilk günkü formunu ve kalitesini koruyacak en yüksek kalitede malzemeler, mükemmel rahatlıkiçin kaztüyü koltuklarve kalite testlerinden geçmiş malzeme ve kumaşlar kullanıyoruz.

Bu alanı doldurmanız gerekmektedir!

Gizle Bu alanı doldurmanız gerekmektedir!

Şifremi Unuttum

Bu alanı doldurmanız gerekmektedir!

Bu alanı doldurmanız gerekmektedir!

Göster Bu alanı doldurmanız gerekmektedir!