Adalılar Mobilya

Mağaza Puanı : % 100
Adalılar Mobilya

Adalılar Mobilya

ADALILAR MOBİLYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Y. Dudullu Modoko San. Site 5. Cad. No:281/B 34775 Ümraniye / İstanbul

Adalılar Mobilya Hakkında

Adalılar Mobilya 1950 yılında mutevazi bir mağaza olarak kurulmuştur.Kuruluşuyla kısa sürede buyuk itibar kazanan Adalılar Mobilya 1957 yılında Kadıköy şubesini faaliyete geçirmiştir.1962 yılında taleplere yetersiz kalan Edirnekapı mağazası kapatılırken halka daha fazla hizmet amacıyla Kadıköy mağazası genişletilniştir. Ancak bu genişletilmede ihtiyaçlara yeteri cevap vermeyince 1968 yılında Uskudar'da yeni şubesi faaliyete geçmiştir.
Mağazalar zincirine en buyuk mağazası olan Acıbadem ;(Merkez) şubesini katmıştır.
 
Mobilya sektöründe faaliyet alanının değişim göstermesiyle yeniliklere ayak uydurmak amacıyla Adalılar Mobilya Acıbadem şubesinden 2005 senesinde Modokoda şu anda bulunan 3500 m2 mağazasına taşınmış ve faaliyetlerine burda devam etmektedir. Mağazamızda Rustik ,modern ,klasik ve neo-klasik tarzda mobilyalarıyla hizmetini sürdürmektedir.
Firmamız 2011 senedinden itibaren DANİMARKA menşei olan ve dünya da sayılı firmalar arasında yer alan kalitesinden taviz vermeyen INNOVATION grubunun TÜRKİYE distribütorluğunu üslenip piyasaya bir konsept katmayı kendine hedef edinmiştir.INNOVATION firmasının ürünlerindeki temel özellik mukemmel iskandinav tasarımlarıyla modern şık ve sade bir o kadarda modüler kanepe ve koltuk gruplarını, siz değerli müşterilerimize yeni konsept anlayışıyla beğeninize sunmak hedefindeyiz.

Adalılar Mobilya Haritada

Adalılar Mobilya
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da