İstanbulun Fethi Kutlu Olsun

Bassi Design

Mağaza Puanı : % 100
Bassi Design

Bassi Design

3.Sokak No: 134

Bassi Design Hakkında

Biz Kimiz ?

Mobilya ve dekorasyon alanında tasarım ve projelendirme gerçekleştiren firmamız, kişiye özel projelerle ön plana çıkmaktadır. Farkını ve tarzını ortaya koyarak, konfor ve kaliteyi her zaman kendine motto olarak benimser. 
İç mimarlık desteğine sahip olmak, kişilerin üzerinden hem bir yük almakta, hem de yaşam alanlarını daha profesyonel gözler ile istenilen şekilde tasarlanmasını sağlamaya yaramaktadır.
Bassi Design, projelerinizde talep ettiğiniz işlevselliği ve yapısal ölçülere göre en uygun tasarımı sunmak için sizlere estetik çözümler üretmektedir. 
Talepleriniz doğrultusunda tasarlanan ürünlerinizi, yurt içi ve yurt dışı servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesi ile müşterileri ile buluşturmaktadır. 
Geniş ulaştırma ağı sayesinde yurt içi ve yurt dışı ürün gönderimi sağlayıp, güvenli ve hızlı kargolama sistemi ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. 
Kısa bir süre içerisinde uzman üretim ekibi ve iç mimarları ile proje ve mobilyaları sizlere teslim ederek, yaşam alanlarınızı hem daha konforlu hem de daha şık bir yer haline getirmektedir.
Sizler de Bassi Design'a gelerek hayal ettiğiniz mobilya veya projenizi tasarlatabilir ve kolayca üretimini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bassi Design Haritada

Bassi Design
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da