Fuga Mobilya

Mağaza Puanı : % 100
Fuga Mobilya

Fuga Mobilya

Modoko Mob. Sit. 7. Sk. No: 14 Yukarı Dudullu, Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye

Fuga Mobilya Hakkında

Fuga Mobilya 1991 yılında kurulan Artek Mobilya’nın tescilli markasıdır. Yüzde yüz Türk sermayesiyle, tamamı Türkiye’de üretilmektedir. 25 yıldır kendini reformlara adayan Fuga Mobilya, sektöre yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sadece modern mobilya üreterek, aşırı gösterişten uzak, müşterilerinin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımlarıyla yansıtan politikalar izlemiştir. Tasarımlarının yanında, araştırma ve inovasyon alanlarında da büyük yatırımlara imza atmıştır. Fuga Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır.
Her yıl koleksiyonlara eklenen yaklaşık 50 yeni tasarım ile, ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı “doğala dönüş” mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünler sunmaktadır. Özellikle Miro, Lins, İnka, Merlin, Loft Serilerinde kullanılan doğal mermer, masif ceviz evlerde doğanın ahengini ve rengini yansıtmaktadır.
Son yıllarda Dünya’nın bir çok yerinde katıldığı fuarlarla adını uluslararası platforma taşıyan Fuga Mobilya, büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.
Fuga Mobilya, ihracatta da mobilya sektörünün önemli firmalarındandır. 5 kıtaya ihracata devam ederken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atmaktadır. Bunun yanısıra 2 tanesi Libya Tripoli’de olmak üzere, Azerbaycan Bakü, Kuzey Irak Süleymaniye, KKTC Lefkoşa, Çin Hangzhou, Hindistan New Delhi mağazaları ile perakende satışta da iddialıdır.
Türkiye’de, başta 4 İstanbul mağazası olmak üzere, 2 tane Ankara’da, birer de İzmir, Gaziantep ve Samsun’da mağazaları vardır.

Fuga Mobilya Haritada

Tekli Koltuk / Berjer

Leon Berjer Leon Berjer - Fuga Mobilya
Ante Berjer Ante Berjer - Fuga Mobilya
Chess Berjer Chess Berjer - Fuga Mobilya

Dinlenme Koltukları

Damla Josephine

Oturma Grupları

Kübik Koltuk Kübik Koltuk - Fuga Mobilya
Merlin Koltuk Takımı Merlin Koltuk Takımı - Fuga Mobilya

Yatak Odası Takımı

Pia Yatak Odası Pia Yatak Odası - Fuga Mobilya
İnka Yatak Odası İnka Yatak Odası - Fuga Mobilya

Köşe Koltuk

Zero Köşe Koltuk Zero Köşe Koltuk - Fuga Mobilya
Napa Köşe Koltuk

Konsol + Vitrin

Dali Konsol Dali Konsol - Fuga Mobilya

Ofis Mobilyası

Spa Çalışma Masası

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da