Kurban Bayramı

Garden Modern Bahçe Mobilyaları

Mağaza Puanı : % 100
Garden Modern Bahçe Mobilyaları

Garden Modern Bahçe Mobilyaları

Modoko Mob. Sitesi , 4.Sokak No:122

Garden Modern Bahçe Mobilyaları Hakkında

Garden Modern, her biri kendi alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel bir ekibe sahiptir. ‘Teak decking’ ve ‘iroko decking’ uygulamalarından, İROKO&TEAK mobilya ve salıncak imalatına kadar geniş bir ürün, hizmet yelpazesinde faaliyet göstermektedir. Garden Modern olarak biz tüm projelerimizi müşteri odaklı geliştirir, kişi ve kurumlara özel çözümler sunarız.

Garden Modern olarak biz, mevsim ya da mekan fark etmeksizin size açık alanda keyifli zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratmak isteriz. Belki plajda ya da havuz kenarında yüzme sonrası güneş keyfi yapmak istersiniz, belki ailenizle karlarda mangal… Belki de yakın bir dostunuzla yağmurlu bir öğleden sonra kahve içip sohbet etmek ya da güzel bir bahar günü hamağınıza uzanıp kitap okumak… Bütün bunları size sağlamak istiyoruz.

Garden Modern has more than 20 years of experience in the field with its professional team; offering a wide range of products and services, from ‘teak decking' and 'iroko decking' applications to the manufacturing of IROKO & TEAK furniture and swings. As Garden Modern, we develop all our projects with a customer-oriented approach and provide customized solutions to individuals and businesses.

We would like to create spaces where you can enjoy your time outdoors, regardless of the season and place. You may want to enjoy the sun on the beach or by the pool after swimming, or barbecue in the snow with your family… Or maybe have coffee with a friend on a rainy afternoon or read a book while lying in your hammock on a nice spring day… We would like to provide all this for you.

Garden Modern Bahçe Mobilyaları Haritada

Garden Modern Bahçe Mobilyaları
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da