Şanze Mobilya

Mağaza Puanı : % 100
Şanze Mobilya

Şanze Mobilya

Modoko Mob. Sit. 2. Cd. No: 251 \ A Yukarı Dudullu, Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye

Şanze Mobilya Hakkında

Bizim tasarım ve kalitedeki felsefemiz her zaman en iyisi ve diğerlerinden en farklısı olmasıdır. !

40 sene önce baba mesleği olarak başlayan ŞANZE ailesi tüm bireyleri iç mimar olarak yoluna devam etmektedir.

Hiç bir akım ve moda takıntımız yoktur. Bizim kendi iç mimari düşüncemizle müşterilerimizi yaşam şekillerini harmanlayıp , bu şekilde mekanlar yaratırız… Bizleri o an gündemdeki popüler malzemeler ile tasarım yapma alışkanlığı etkilemez. Hedef noktamız bir mekanın bizim elimizden çıktığı etkisini ilk bakış da oluşturmaktadır.

Her evde, mekanda görebileceğimiz mobilya dönemi geride kaldı. Kişiye özel üreteceğimiz mobilyalar ile, hayal ettiğiniz evi, iç mimarlarımızdan destek alarak, evinize ve zevkinize uygun renk, malzeme ve ölçü değişikliği yaparak tasarlayabilir ve 1986’dan beri üretim yapan atölyemizde aracısız üretebiliriz.

“Doğal olan bizim felsefemiz , çünkü herşey doğada fazlaca var !”

Sürekli yanan ışıklar , bitmeyen trafik sorunu her yerde olan kalabalıklar , çevre kirliliği ve düzensizliği…Dünyanın karmaşık etkisinden kaçınma felsefesi ! köklere dönüş… Her insanın sığınağı evdir. 
Evde iyi hissetmeniz için evinizin tüm bu karmaşalar dışında modadan uzak size özel olması gerekir.

Doğaya saygı; Şanze mobilya misyonu ve düşünce tarzı gereği , her kullandığı malzemede yüksek standartlar ve çevreye saygılı malzeme kullanma konusunda çok hassas davranmaktadır. Gelecek bizim ve dünyamızı kirletmememiz için elimizden geleni yapmalıyız.

Şanze Mobilya Haritada

Şanze Mobilya
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da