Dünya Mobilya Günü Modoko

Uzay Ofis Mobilyaları

Mağaza Puanı : % 100
Uzay Ofis Mobilyaları

Uzay Ofis Mobilyaları

Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Cadde No:12

Uzay Ofis Mobilyaları Hakkında

Ofis Mobilyaları üretici firma olan Uzay Ofis Mobilyaları 1982 yılından beri İstanbul Bayrampaşa'da üretim yapmaktadır. Uzay Ofis Mobilyaları 1500 m2  showroom , 2000 m2 depo ve üretim tesislerine sahip olmanın başarısı ile müşteri deneyimini en iyi şekilde sürdürmektedir. Ofis koltuklarıofis mobilyalarıoyuncu koltuklarıofis masalarıofis bankolarıçalışma koltukları, makam takımlarıofis dolaplarıofis file koltukları ve daha bir çok ofis mobilyasının üretimini ve satışını yapmaktadır.

Uzay Ofis Profesyonel Oyuncu Koltuklarının üreticisi olup günümüzde Z-DRİVE olarak bilinen markanın başarılı olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Uzay Ofis Mobilyaları toptan ve perakende hizmet vermektedir. Günümüz teknolojisine ayak uydurup ürün yelpazesini hızla artırıp ofis mobilyaları konusunda deneyimli kadrosu ve bilgisiyle Türkiye ve Dünya pazarında yerini almıştır. Bu başarı tüm Uzay Ofis Mobilyaları markasını seçen değerli müşterilerimize aittir. İlkelerimiz müşteri memnuniyeti olup bu ilkelerden vazgeçilmez. 
UZAY OFİS MOBİLYALARI OFİSİNİZE PRESTİJ KATAR....

Uzay Ofis Mobilyaları
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da