Zebrano Mobilya

Mağaza Puanı : % 100
Zebrano Mobilya

Zebrano Mobilya

Modoko Mob. Sit. 2.Cd. No: 250 Yukarı Dudullu, Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye

Zebrano Mobilya Hakkında

1985 yılında kurulan , ZEBRANO; kaliteyi slogan haline getirerek, mobilya sektörünün saygın ve önemli markalarından biri olmuştur.

Yurtiçi ve dışındaki 40 a yakın mağazası ile Klasik, Avangard ve Modern Mobilya’da Türkiye’nin Dünya’ya açılmayı başarmış en iyi markasıdır.
Lüks Mobilya’nın Adresidir.

Ahşap ve dekorasyon konusunda tam teşekküllü üretim tesisleri ile entegre, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve tedarik çözümleri sunan tamamen sorunsuz bir yaklaşıma sahiptir.

ZEBRANO mimari projeler için;tasarım , danışmanlık ve anahtar teslimi çözümlerin lider sağlayıcısıdır . İleri teknoloji üretim tesisi ve deneyim ile; oteller, ticari yapılar, kamu kurum ve konut kompleksleri için komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Bir çok yerli ve yabancı organizasyonda; planlama , üretim ve anahtar teslimi projeleri yönetmiştir. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; özel müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için özel benzersiz bir avantaj sağlamıştır.

Bugün de giderek büyüyen Zebrano; Avrupa, Afrika , Asya ve Orta Doğu bölgesinde bitirdiği yüksek ölçekli projeler ile Türkiye en iyi şekilde temsil etmiş ve büyük başarılar sağlamıştır.

Zebrano Mobilya Haritada

Üçlü Koltuk

Sentinus Kanepe
Penelope Kanepe
Alisee Kanepe
Zebrano Mobilya
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da