Seacell & Wellness Pocket Spring

Seacell & Wellness Pocket Spring
WhatsApp

% 11 İNDİRİM
18.921,00 TL 16.840,00 TL
Takım İçeriği
Seacell & Wellness Pocket Spring 1 x 16.840,00 TL
Toplam 16.840,00 TL

Bu ürün size İşbir Yatak firmasından gönderilecektir.
İşbir Yatak diğer ürünleri İşbir Yatak Mağazasını Gez

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu stresten arınmanız çok önemlidir. Mükemmel elektrik iletkenliğine sahip olan karbon fiberli kumaşlarla vücudunuzda birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi uykunuz sırasında vücudunuzdan atmanız artık mümkün… SeaCell & Wellness Anti-Stress yataklarda özünde deniz yosunu bununan karbon fiberli SeaCell kumaş kullanılmaktadır. Deniz yosunu; bünyesinde bulunan zengin maddeler nedeniyle Çin tıp tarihinde özellikle cilde faydaları ile yer alır. SeaCell kumaş cildinize yumuşaklık ve tazelik katar.
Elektrik iletken yapısıyla vücudunuzda gün boyunca biriken elektriği uykunuz sırasında atabilmenize yardımcı olur. SeaCell kumaşı, hissedilebilir konforu sağlıkla buluşturur, çeşitli işlemlerden geçirilerek, sıradan tekstil ürünlerinden farklı olarak nefes alır ve yumuşaklık kazanır. İstenmeyen kokuları önlerken uyandırdığı temizlik hissi ile yatağınızda güven içinde uyumanızı sağlar.
Birbirinden bağımsız özel paket yaylar ile ekstra yumuşak bir yataktır. Yatak içindeki 7 bölgeli yay sistemi ses yapmaz, zamanla deforme olmaz. Yatağın üst kısmında kullanılan viskoelastik malzeme ile vücut üzerinde oluşan basınç minimuma indirgenir.
SeaCell&Wellness Anti-Stress Paket Yaylı Yatak, yumuşak yapısı ve anti-stres özelliği ile denizden gelen konforu vücudunuzla buluşturur. Bunların yanı sıra Quallofil® Allerban® dolgu elyafı kullanılmıştır. Tek yönlü bir yataktır. Özel kapitone desen uygulanmıştır.
Daha konforlu uykular için, yatağınız bazadan kaymasın diye alt kısmında Anti-Slip kumaş kullanılmıştır. Bu nedenle yatak kılıfının sadece üst parçası yıkanabilir.
Ürün tek yönlüdür. Yatak yüksekliği / 28 cm’dir (±1cm)

Parçalar Birim Adet Toplam Fiyat
Seacell & Wellness Pocket Spring 16.840,00 TL 16.840,00 TL

Genişlik Derinlik Yükseklik
Seacell & Wellness Pocket Spring 160 cm 26 cm 200 cm

İncelediğiniz Son Ürünler

İşbir Yatak
Ara WhatsApp

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da