Ofis Mobilyası , Toplantı Masaları kategorisinde 44 Ürün

Toplantı Masaları

Toplantı masaları hem yapılan işe uygun olmalı hem de kullanışlı olmalıdır. Toplantılar dışında çalışma masası olarak da kullanılabildiği gibi yapılan işin özelliklerine göre de farklı boyutlara ayrılabilmelidir. Bir toplantı masasından istediğiniz tüm özellikleri aynı anda üzerinde barındıran toplantı masalarına son derece hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Daha detaylı bilgi sahibi olarak farklı özelliklerde yer alan toplantı masalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Hangi Toplantı Masasını Almalıyım

Toplantı masası tercihi, toplantı yapılacak kişi sayısı ve masanın yerleşeceği alanın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. O bölüm daha sonradan başka amaçlar içinde kullanılacaksa tercih edilen ürünün taşınabilir olması kolaylık sağlayacaktır. Eğer sadece toplantı amacıyla bir oda kurulacaksa u tipi çoklu toplantı masaları tavsiye edilmektedir.
Vücut dili uzmanları tarafından resmi toplantılar için u ve dikdörtgen, daha samimi toplantılar için elips veya yuvarlak toplantı masaları tavsiye edilir. Toplantı masası tercihinde kişi sayısının maksimum seviye tutulması da son derece büyük önem arz eder.


Toplantı Masası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir kısmını açıkladık. Modoko olarak farklı tarzlarda toplantı masası üretimi yapan pek çok markaya rahatlıkla ulaşmanızı amaçlamaktayız. O sebeple doğrudan toplantı masası üreten markaların internet sitelerine göz atabilir yada doğrudan mağazalarla iletişim kurabilirsiniz.
Toplantı masası konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu başlığının masasının tarzı olduğu unutulmamalıdır. Çok önemli toplantıların yapıldığı ortamlar için tercih edilen masa şeklinin biraz daha büyük olması tavsiye edilir. Aklınıza takılan diğer soruların cevaplanması için işinin uzmanlarına danışabilirsiniz. 

Toplantı Masaları ve Ofis Malzemeleri

Eğer imkanınız varsa toplantı masalarına uyumlu sandalyelerin sabit bir şekilde alınması tavsiye edilir. Bu konuda masa üretimi yapan markanın her masa için ayrıca önereceği bir sandalye şekli muhakkak olacaktır. Bu masalara doğrudan ulaşmak ve toplantıya başlamak çalışanların motivasyonu ve resmi bir görünüm elde etmek için son derece önemli olacaktır.
Modoko bünyesinde onlarca farklı markanın yüze yakın toplantı masası seçeneği bulunmaktadır. Bunların bazıları toplantı sonrasında başka işlerde de kullanılacak şekilde güncellenebilmektedir. Eğer toplantı masaları ile ilgili sonradan bir ekleme yapmayı düşünüyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Modoko "Mobilyanın Başkenti"

Yüzlerce Mağaza , Binlerce Ürün Modoko'da