Kurban Bayramı

Aksesuar

Modoko "Mobilyanın başkentidir." Adresimizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren birden farzla tarz ve çizgide binlerce farklı ürüne doğrudan ulaşabilirsiniz. Söz konusu olan aksesuar seçenekleri olduğunda da Modoko bir adım öne çıkan kaliteli bir adres olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Peki ama Modoko’yu bu kadar farklı yapan nedir? Aksesuarlardan, mobilyanın her parçasına kadar farklı markaların ürününe emek harcamadan göz atma imkanı bulmanız Modoko’yu diğer seçeneklerden bir adım öne geçirmeyi başarmaktadır.

Farklı Aksesuar Seçenekleri

En farklı ve en kaliteli aksesuar seçenekleri sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Bunlar arasında saatlerden, dresuar seçeneklerine, şık objelerden, köşe sehpalarına kadar farklı aksesuar seçeneklerine son derece hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizi anlatan ayrıcalıklı ve ön plana çıkmış bir aksesuara sahip olmak isterseniz sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hangi Aksesuarı Tercih Etmeliyim

Aksesuar tercihi söz konusu olduğunda, seçeneklerimiz düzenli olarak güncellenmektedir. Bu konuda markaların yeni ürünleri geldiği andan itibaren Modoko’nun internet sitesinde görmek mümkündür. Bu ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmak için adresimizi kullanabilir yada söz konusu olan markanın iletişim bölümünden marka ile iletişime geçebilirsiniz.

Aradığım Aksesuarı Bulamıyorum

Sizi anlattığını düşündüğünüz aksesuar seçeneğine tam olarak ulaşamadığınızı düşünüyorsanız Modoko’nun son derece pratik bir çözümü olduğunun altını çizmek isteriz. Öncelikli olarak ihtiyacınız olan aksesuarın ilgili markasının adresini ziyaret ederek iç mimarlarımızla görüşme başlatabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünün tam olarak nasıl bir ürün olduğunu belirledikten sonra kısa bir süre içerisinde size göre hazırlanan tasarım tamamlanmış olacaktır.

İhtiyacınız Olan Her Konuda

Modoko kalitesi dekorasyon seçenekleri söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her konu başlığında sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına müşteri hizmetleri yetkilimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 Mobilya aksesuarları mobilyalarınızı görsel ve işlevsel anlamda tamamlayan ürünlerin oluşturduğu ürünlerdir. Bu aksesuarlar arasında mobilyalarınızı korumaya ve desteklemeye yönelik bazı aksesuar bulunurken tamamlayıcı birer tasarım unsuru olan çeşitli objeler de mevcuttur. Ayrıca yine bu kapsamda yer alan bazı mobilya aksesuarları sayesinde mevcut eşyalarınıza yeni fonksiyonlar da katarak daha işlevsel ürünler elde edebilirsiniz.

Modoko "Capital of Furniture"

Hundreds of Stores , Thousands of Furniture